DMK Money Sp. z o.o. - home

pożyczki prywatne

Wielu właścicieli firm uważa, że ich bank jest jedynym miejscem w którym mogą uzyskać kredyt na działalność gospodarczą. Jednak banki co raz częściej wymagają gwarancji w formie zastawu lub innego prawnego ustanowienia zabezpieczenia celem udzielenia finansowania dłużnego. Również powodem odmowy udzielenia przez bank kredytu może być brak wykonania wymaganej staranności w firmie lub brak zdolności kredytowej. Nie zawsze jest możliwe spełnienie tych warunków.


Naszym klientom zapewniamy dostęp do pożyczek na działalność gospodarcza zarówno od prywatnych sponsorów ale i funduszy i instytucji finansowych. Pożyczki są nisko oprocentowane (koszt mniejszy lub porównywalny do kosztu finansowania dłużnego bankowego) i wolne od ukrytych kosztów i innych opłat.


Przy dużym zapotrzebowaniu na kapitał wymagane będzie przedstawienie biznes planu, który zostanie zweryfikowany przez renomowana firmę audytorską. Dopiero po wydaniu przez tą firmę pozytywnej opinii zostanie otwarta linia debetowa i pożyczka będzie dostępna.


<<<powrót